lorch
13 آذر 1401 - 18:11

در دومین روز از اجرای کاروان «روایت حبیب» چه می‌گذرد؟

در دومین روز از اجرای کاروان «روایت حبیب» در خراسان شمالی، ویژه برنامه سفیر «روایت حبیب» در شهر آشخانه با حضور جمعی از مسئولان این شهرستان، دانش‌آموزان و خانواده‌ها برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در جریان ویژه برنامه «روایت حبیب» که در سالن تختی شهر آشخانه برگزار شد، گروه هنری «شهرآشوب» به سرپرستی پژمان شاهوردی نمایش «سرباز» را اجرا کرد. در ادامه محمدزاده رزمنده مدافع حرم‌، نیز روی جایگاه رفت و از رشادت‌های حاج قاسم در جبهه‌های جنگ در سوریه و پایان دادن به سلطه داعش گفت.

سپس مالک سراج، بازیگر، نیز که در برنامه حضور داشت گفت: شما دانش آموزان که در این مراسم حضور دارید با خواندن درس و پیشرفت علمی می‌توانید به کشور خود خدمت کنید.

وی در ادامه افزود: من از آبادان به شهر شما آمده‌ام و جنگ را از نزدیک دیده‌ام. در همه دوران جنگ، من و برادرانم جنگیدیم و در همه این دوران مادرم هیچ وقت ما را از جنگیدن بر علیه دشمن منع نکرد. به همین خاطر باید به نقش مادران و همسران در دفاع مقدس توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

سراج همچنین به اهمیت فعالیت‌های حاج قاسم اشاره کرد و گفت: حاج قاسم رفاقت با همه مردم داشت حتی آن افرادی که از او شناختی نداشتند و اصل رفاقت باید این‌گونه باشد.

محمد معجونی هنرمند دیگری بود که در این ویژه برنامه نقالی کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 897045